+380 96 451 09 72 imtdint@gmail.com

Тренінговий центр IMTD-International

Тренінговий центр IMTD-International входить до групи компаній ТОВ IMTD-International «Ресурс», яка створена Програмою ««Oздоровлення економіки України» David Kartozia USA».

Ми надаємо послуги у проведенні навчальних тренінгів для підвищення кваліфікації менеджменту СТ, директорів філій у територіальних громадах, всіх членів кооперативу  по різних напрямах:
– маркетинг
– менеджмент
– аудит
– консалтинг
– туризм
– бізнес
– підприємництво
і багато інших.

Підвищуємо науково-технічний рівень освіти і кваліфікації підприємців, власників малого і середнього бізнесу, топ менеджерів, керівників різних рівнів, працівників апаратів, студентів, учнів, вчителів, викладачів, членів СТ і всіх зацікавлених осіб, спеціалістів різних профілів і рівнів.

У склад Навчально-Тренінгового Центру входить також Мовна школа, в якій працюють висококваліфіковані викладачі. Мовна школа проводить навчання англійської мови згідно Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою (CEFR), що дасть змогу вільно володіти англійською мовою, зокрема, брати активну участь у міжнародних дискусіях, співпрацювати з зарубіжними партнерами, інвесторами.
Підготовка по даній Програмі дасть можливість брати участь в обговореннях в дипломатичних колах, представляти інтереси своєї країни на міжнародних площадках.

Мовна школа проводить курси німецької, французької, польської та інших іноземних мов.

Якщо Ви бажаєте стати клієнтом нашої компанії або долучитися до співпраці – заповніть заявку і з Вами зв’яжеться спеціаліст.