+380 96 451 09 72 imtdint@gmail.com

Благодійна діяльність СТ IMTD-International


Благодійність — безкорисливе надання допомоги потребуючим. Благодійність заснована як на волонтерській, так і професійній діяльності благодійників, благодійних організацій та благодійних фондів, яка орієнтована на допомогу та покращення суспільства, окремих його верств чи осіб.

Благодійництво — добровільна безкорислива пожертва фізичних та юридичних осіб у поданні набувачам матеріальної, фінансової, організаційної та іншої благодійної допомоги. Це діяльність, завдяки якій громадські та приватні ресурси та майно добровільно спрямовуються їхніми власниками для допомоги окремим соціально незахищеним групам людей, вирішення суспільних проблем, а також поліпшення умов громадського життя.

Благодійна діяльність – дія по наданню безпосередньо чи обслуговуванню благодійної допомоги благодійника, як соціально значуща функція, реалізована через впорядкований та визначений законодавством вид діяльності.

Благодійна діяльність СТ IMTD-International реалізується через створену товариством благодійну організацію IMTD-International “FoodBank”, що є посередником між благодійниками та безпосередніми набувачами такої благодійності.

Створення Благодійної організації IMTD-International “FoodBank” є яскравим прикладом дотримання та практичної реалізації “Постулатiв корпоративної філософії та морально-етичних норм діяльності СТ IMTD-International”:

• Бачити в кожній Людині — ЛЮДИНУ. Поважати її ОСОБИСТІСТЬ, ПРАВА та СВОБОДИ;
• Всебічний розвиток “Громадського партнерства” задля покращення рівня життя і зміцнення Країни через розвиток і покращення рівня життя її Громадян;
• Єдиний ПРІОРИТЕТ — БЕЗПЕКА ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ!

Здатність надати безкорисну допомогу тому, хто вкрай її потребує і від своєчасного надання якої, часто залежить не тільки якість життя, але і саме Життя — ідентифікує нас, як ЛЮДЕЙ і як СУСПІЛЬСТВО!

тел: +380 96 451 09 72; +380 97 876 34 67