fbpx

Благодійна діяльність Споживчого Товариства

АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ. — ІНТЕРНЕШНЛ
«ФУД БЕНК» 

Благоді́йність — безкорисливе надання допомоги потребуючим. Благодійність заснована як на волонтерській, так і професійній діяльності благодійників, благодійних організацій та благодійних фондів яка орієнтована на допомогу та покращення суспільства, окремих його верств чи осіб.

Благоді́йництво — добровільна безкорислива пожертва фізичних та юридичних осіб у поданні набувачам матеріальної, фінансової, організаційної та іншої благодійної допомоги. Це діяльність, завдяки якій громадські та приватні ресурси та майно добровільно
спрямовуються їхніми власниками для допомоги окремим соціально незахищеним групам людей, вирішення суспільних проблем, а також поліпшення умов громадського життя.

Благодійна діяльність — дія по наданню безпосередньо чи обслуговуванню благодійної допомоги благодійника, як соціально значуща функція, реалізована через впорядкований та визначений законодавством вид діяльності.

Благодійна діяльність СТ “АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ” реалізується через, створену Товариством, Благодійну організацію АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ “ФУД БЕНК”,
що є посередником між благодійниками та безпосередніми набувачами такої благодійності.

Створення Благодійної організації АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ “ФУД БЕНК” є яскравим прикладом дотримання та практичної реалізації “ПОСТУЛАТІВ корпоративної філософії та морально-етичних норм діяльності СТ «АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ»”:

• Бачити в кожній Людині — ЛЮДИНУ. Поважати її ОСОБИСТІСТЬ, ПРАВА та СВОБОДИ;
• Всебічний розвиток “Громадського партнерства” задля покращення рівня життя і зміцнення Країни через розвиток і покращення рівня життя її Громадян;
• Єдиний ПРІОРИТЕТ — БЕЗПЕКА ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ!

Здатність надати безкорисну допомогу тому, хто вкрай її потребує і від своєчасного надання якої, за-часту залежить не тільки “якість життя” але і саме Життя — ідентифікують нас, як ЛЮДЕЙ і як СУСПІЛЬСТВО!

Перша зустріч організації АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ “ФУД БЕНК”
з центром дитячо-юнацької творчості

Цитата з офіційної сторінки центру дитячо-юнацької творчості:
Яке це щастя – дарувати радість. Особливо, коли в залі найменші глядачі, вихованці дитсадка № 53 та учні СШІ №18. Юні артисти Народного театру-студії «Барвінок», керівник Олена Ковалько, теж відчували тепло дитячих сердець і завжди раді зустрічі.
Директор ЦДЮТ Світлана Шавло привітала всіх, а представники благодійної організації АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ. «ФУД БЕНК» вручили цінний подарунок (принтер) для педагогічного колективу Центру.

Благодійна допомога використовуючи додаток Приват24

  1. Відскануйте QR-код використовуючи додаток Приват24
  2. Оберіть картку для оплати

Здійснюючи оплату іншим шляхом використовуйте наступні реквізити:
АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ ФУД БЕНК БО
ЄДРПОУ 42696659
МФО 380269
Р/Р 26000056240141
Призначення платежу: благодійний внесок

Не стійте осторонь! Приєднуйтесь до нашої Спільноти благодійників!

РАЗОМ — МИ МОЖЕМО ВСЕ!