+380 96 451 09 72 imtdint@gmail.com

Про нас

Споживче Товариство IMTD-International – це офіційний представник в Україні Інституту багатовекторної дипломатії IMTD (США).

Інститут багатовекторної дипломатії (IMTD) – є ініціатором та Головною організацією з реалізації Програми “Оздоровлення економіки” для України, Грузії та Молдови, як для країн пострадянського простору, що постраждали внаслідок локальних військових конфліктів та надалi ще для багатьох країн світу.

Програму “Оздоровлення економіки” розроблено інтернаціональною командою проектного стратега-аналітика, автора Програми – Давида Картозії (США).

Реалізатор Програми «Оздоровлення економіки» в Україні Споживче Товариство IMTD-International — відкрита, публічна організація з найвищим рівнем комунікабельності. Споживче Товариство IMTD-International веде прозору публічну діяльність і сприяє безперешкодному поширенню правдивої інформації, щодо реалізації власних програм: інформація в мережі iнтернет, ЗМІ, відеозвіти, веб-семінари, конференції та багато іншого.

В зв’язку з непростою соціально-економічною ситуацією в Україні, суспільство потребує нових підходів до вирішення життєво важливих питань. Ми всі розуміємо, що сьогодні, як ніколи, нам потрібно працювати разом. Тільки спільними зусиллями влада і народ зможуть змінити ситуацію на краще.

IMTD-International – це організація, яка згідно своєї статутної діяльності є неприбутковою, побудована та існує на самофінансуванні, що дало можливість забезпечити підготовчий етап Програми у повній незалежності від будь-яких політико-економічних та фінансових груп не залучавши ніякого зовнішнього фінансування у виді грантів та інших фінансових надходжень. Діяльність організації забезпечують одноразові вступні внески фізичних та юридичних осіб, а також від бізнес контрактів ТОВ IMTD-International «Ресурс».

Організація є аполітичною і підтримує владу, яка є законно вибраною.

Ми йдемо шляхом народної дипломатії та свідомої міжнародної кооперації, задля і в ім’я захисту  інтересів України та українського народу!

IMTD-International об’єднує велику кількість громадських, благодійних релігійних організацій та представників бізнесу, а також представників різних політичних партій і розуміє конструктивну опозицію, але виступає проти деструктивних дій щодо інституцій влади.

Споживче Товариство IMTD-International – це досконала, багаторівнева організаційна структура, що створена за найвищими світовими стандартами в рамках українського правового поля, на основі українського законодавства і Конституції України.

Дотримуючись державного протоколу, статусу міжпосадових відносин та ділового етикету IMTD-International проводить планомірно, методично та цілеспрямовано регулярні фізичні консультативно-дорадчі зустрічі з керівниками усіх гілок української влади.

Програма «Оздоровлення економіки України» David Kartozia USA» є мультивекторною і охоплює всі сфери життя, як бізнес-економічні так і соціальні, правоохоронні, культурні, наукові, просвітні та ін.

Партнерами Організації є територіальні громади, районні ради і адміністрації, обласні державні адміністрації та ради, а також вищі навчальні заклади і Міністерство соціальної політики, з якими підписані Меморандуми про участь в Програмі «Оздоровлення економіки України» David Kartozia USA.

СТ “IMTD-International” робить акцент на побудові роботи “З низу до верху” – збираючи та вивчаючи потреби та ініціативи людей, що спільно проживають на певних адміністративних територіях, формуючи на цій базі Програми розвитку і галузеві Проєкти ТГ, об’єднуючи їх у Регіональні і Міжрегіональні Програми, на основі міжтериторіальної кооперації, тим самим створюючи з органами державного управління дієве підґрунтя для ефективної реалізації державної соціально-економічної політики за повної підтримки народу України. Шляхом прямого контакту до населення організація отримує не «статистичні», а реальні дані про потреби населення, що дасть можливість разом з урядом розробляти національні мегапроєкти.

Такий підхід збільшує довіру населення до влади при цьому забезпечуючи віру в завтрашній день. Населення підтримує даний підхід та наші напрямки роботи, тобто підтримує владу, а також в людей є розуміння, що тільки з їхньою активною участю можливі позитивні зміни.

Стратегічний підхід організації – писати проєкти саме на основі вихідної інформації, яка отримана від населення і розподіляючи ці проєкти за напрямками – бізнес і соціальні. Це надає можливість жителям громад долучитися до реальної участі в процесі децентралізації та розвитку самоврядування.

Даний підхід уже випробовується в Степанській ТГ Рівненської області, Вишнівській ТГ Волинської області, Дзвиняцькій ТГ Івано-Франківської області, де створено робочі групи, до яких входять жителі громади. Дані робочі групи будуть допомагати у створенні інфраструктури системи (представницьких філій), збиранні вихідної інформації від жителів ТГ і формуванні колективної заявки для реалізації проєкту.

Програма дасть можливість кооперувати проєкти з іншими громадами-учасниками і дозволить визначити потреби як громад, так і регіонів і країни в цілому.

Згідно Програми соціально відповідальному бізнесу буде надаватися допомога в його сталому розвитку з ринками збуту всередині країни та за кордоном. Це дасть змогу точково вирішувати питання соціально незахищених верств населення, підвищення пенсій, підтримки людей похилого віку та людей з інвалідністю, а також підтримка нових соціальних проєктів на місцях. Ми автономно на місцях будемо допомагати владі і покроково вирішувати питання в кожній ТГ і в цілому по всій країні. 

В структурі реалізатора Програми СТ “IMTD-International” за роботу з бізнесом відповідає ТОВ IMTD-International «Ресурс», а за роботу з благодійністю і благодійними організаціями – БО IMTD-International “Foodbank”.

Організація дасть можливість людям самим визначитися в якому напрямку розвиватися громаді, ефективніше сприяти реалізації державним соціальним програмам, супроводжувати їх, залучаючи міжнародну ресурсну допомогу, а бізнесу допомогти з його безпечним, сталим розвитком і ринками збуту всередині країни та за кордоном.

Залучення частини прибутків від бізнесу в рамках і з участю IMTD-International Ресурс, на створення ресурсної бази для реалізації нових соціальних проектів, є обов’язковою частиною Генеральної стратегії розвитку Організації.

IMTD-International створено “Консорціум по роботі з органами місцевого самоврядування”, в Наглядову раду якого входитимуть члени з кожної гілки влади з різних регіонів України.

Супроводжує IMTD-International Інститут багатовекторної дипломатії США (IMTD USA), який є визнаним міжнародним авторитетом, надає консультації і ділиться своїм досвідом роботи з іншими країнами. Те, що IMTD USA є материнською організацією для IMTD-International, надає можливість розробляти, подавати та реалізовувати великі проєкти.

Автор програми і стратег-аналітик Давід Картозія є Головою Погоджувальної і Наглядової ради IMTD-International, координує роботу Головного офісу і всієї організації. Проводить навчання менеджменту організації під час воркшопів в ZOOM конференціях. Давід Картозія і його американська команда доступна 24/7 для консультацій, навчання, обговорення питань з населенням України.

Крім того, населення України розуміє, що без їхньої активної  участі оздоровити економіку країни неможливо.

 Підсумовуючи все вищесказане доводимо, що всі наведені факти про  представлену роботу дають свої безцінні плоди: зміцнення довіри до уряду, впевненість людей у завтрашньому дні і  сприяє об’єднанню громадського суспільства.