+380 96 451 09 72 imtdint@gmail.com

Актуальні новини

12 лютого 2022 року в рамках реалізації програми «Оздоровлення економіки України» David Kartozia USA команда IMTD-International у складі Генерального директора Романа Бендаса, Виконавчого директора Ольги Боднар, керівника Департаменту молоді і спорту Юрія Піднебесного, керівника Наукової групи Світлани Судомир, координатора в Івано-Франківській області Вікторії Рєзнік, координатора в Івано-Франківському районі Ореста Захаріва, члена Наглядової ради Консорціума, заступника голови Дзвиняцької ТГ Андрія Гринішака провела робочу зустріч з головою Дзвиняцької ТГ Ганною Вітюк у Дзвиняцькій ТГ Івано-Франківської області. Відбулася зустріч з керівником Молодіжного простору «Комора» Анною Суслик і з молоддю, яка висловила своє бачення і побажання щодо розвитку даного простору, а команда IMTD-Internatonal презентувала можливості організації щодо підтримки і розвитку молодіжного простору, було узгоджено з керівником подальші дії щодо розвитку кожного учасника.

Facebook

Програма «Оздоровлення економіки України» David Kartozia USA

 

Програма «Оздоровлення економіки України» David Kartozia USA

 

Програма «Оздоровлення економіки України» David Kartozia USA

 

Програма «Оздоровлення економіки України» David Kartozia USA

 

Програма «Оздоровлення економіки України»
David Kartozia USA

 

25 січня, 14:00

Учасники: Давід Картозія (США) – автор і керівник проєкту «Оздоровлення економіки України»; Керен Дікман – виконавчий директор Інституту багатовекторної дипломатії (США) IMTD USA; Роман Бендас – генеральний директор СТ IMTD-International, модератор; Ольга Боднар – виконавчий директор СТ IMTD-International; Юрій Лєсков – керуючий справами СТ IMTD-International; Андрій Большаков – генерал-майор, керівник Ради безпеки та захисту IMTD-International, старший офіцер запасу СБУ (полковник); Степан Махсма – голова Маріупольської районної ради (Донецька обл.); Сергій Орлов – заступник голови Маріупольської міської ради з питань діяльності виконавчих органів влади (Донецька обл.); Андрій Ткачук – відповідальна особа за співпрацю з СТ IMTD-International від Волинської державної адміністрації, заступник начальника управління економічного розвитку та торгівлі Волинської державної адміністрації (Волинська обл.); Андрій Гринішак – член Наглядової ради Консорціума IMTD-International, заступник голови Дзвиняцької ТГ (Івано-Франківська обл.).

З 16 по 20 січня 2022 року Головний офіс IMTD-International разом з головою Степанської ТГ і директором представницької філії провели зустрічі з жителями смт. Степань Рівненської області. Обговорено створення і розвиток проєкту “Відродження Степаня”, в який буде залучено всіх зацікавлених фізичних осіб, діючий бізнес і новостворений бізнес. Формується робоча група, яка буде допомагати у створенні інфраструктури системи (представницької філії), збиранні вихідної інформації від жителів ТГ і формуванні колективної заявки для реалізації проєкту.

6 січня 2022 року Головний офіс IMTD-International провів ZOOM зустріч з головою та апаратом Нікольської територіальної громади Маріупольського району Донецької області. Презентовано схему структурної взаємодії споживчого товариства і територіальної громади і роботу філії в ТГ. Обговорено і надіслано покрокове входження територіальної громади до IMTD-International.

 

Меморандум про співробітництво: крок до взаємодії з міжнародними компаніями

 

Голова Маріупольської районної ради Степан Махсма підписав меморандум про співпрацю з IMTD International, яка розпочне свою працю на території Маріупольського району. На зустрічі також були присутні голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва, представники громад та заступник міського голови Сергій Орлов.

Предметом співпраці стане реалізація підтримки бізнесу та соціальних проєктів на території усіх громад Маріупольського району. Як пояснив генеральний директор компанії Роман Бендас, IMTD International виступає як партнер, який надає юридичну допомогу, залучає фінансування та взаємодіє з мережею компаній за межами України задля вирішення соціально-економічних питань та підтримки бізнесу, що бере участь у програмі. Уся допомога реалізується в рамках проєкту «Оздоровлення економіки України».

«Економіка — це життя. Я впевнений, що громади отримають відповідний результат: розвиток бізнесу, ринку праці, зростання виробництва. І я дуже радий, що мені вдалося налагодити комунікацію з IMTD International і керівництво районної ради підтримало таку ініціативу», — прокоментував зустріч депутат райради Станіслав Ніколаєв.

В рамках спіробітництва, IMTD International планує відкрити філію на території Маріупольського району, аби на місці працювати з власниками бізнесу. Та, як зауважив Степан Махсма, головне — це не просто дати активним представникам громад інструменти для реалізації власних ідей, а розробити повноцінну екосистему проєктів.

«Об’єднання громад — ось головна мета таких програм, якщо ми хочемо поширити досвід Маріуполя на весь район. Зараз місто Маріуполь, як монстр у гарному сенсі, поглинає найкращі кадри, ідеї бізнесу. І наше завдання — перетворити на монстра весь район. Для цього потрібна екосистема, яка буде штовхати економіку вперед за рахунок комплексного розвитку підприємств. Тож в цьому і наша роль, аби за підтримки IMTD International не просто створити новий бізнес, а розробити систему, яка б вписалася в стратегію розвитку кожної громади та району в цілому», — наголосив голова Маріупольської районної ради Степан Махсма.

Посилання на першоджерело

5 січня 2022 року Головний офіс IMTD-International працює над створенням Ради Безпеки та захисту IMTD-International.

Проводиться аудит та підсумки діяльності організації.

21 грудня 2021 року відбулась зустріч Головного офісу IMTD-International  з головою, апаратом, керівниками департаментів Нікольської ТГ Донецької області. На зустрічі обговорили координацію дій і можливості співпраці Нікольської громади та Споживчого Товариства та «Ай.Ем.Ті.Ді. ІНТЕРНЕШНЛ.

https://nikolske-miskrada.gov.ua/news/1640098473/

20-22 грудня 2021 року В рамках робочої поїздки, яка була організована командою представника-координатора IMTD-International у Маріупольському районі Станіслава Ніколаєва, проведено робочі зустрічі з головою, апаратом і депутатами Маріупольської районної ради і Нікольської ТГ Маріупольського району Донецької області.

Підписано Меморандум з Маріупольською районною радою.

Намічено спільний план дій реалізації Програми “Оздоровлення економіки України” David Kartozia USA в соціально-економічній сфері.

https://www.facebook.com/mariupol.rr/posts/333577888606186

15 грудня 2021 року відбулося офіційне відкриття представницької філії IMTD-International у Степанській ТГ Рівненської області.

https://fb.watch/alllZB7boa/

9 грудня 2021 року голова Степанської ТГ, старости сіл і депутати на черговій сесії прийняли рішення про вступ у статусі асоційованого колективного члена до СТ «IMTD-International», щоб взяти участь в Програмі «Оздоровлення економіки України» David Kartozia USA.

14 грудня 2021 року Представництво СТ «IMTD-International» зустрілося з міським головою Теребовлянської громади Тернопільської області презентувавши Програму «Оздоровлення економіки України» David Kartozia USA. Обговорено координацію дій і можливості співпраці по даній Програмі.

Першоджерело

Протягом листопада-грудня 2021 року відбулися робочі зустрічі Головного офісу IMTD-International з радником Міністра соціальної політики України Олегом Якимчуком. Ініційовано створення робочої групи у Міністерстві соціальної політики України для обговорення спільної співпраці та координації дій в даному напрямку, а саме:

  1. можливості та плани роботи СТ «ІМТД-Інтернешнл»;
  2. популяризація програм Міністерства соціальної політики України через представницькі філії та медіа ресурси СТ «ІМТД-Інтернешнл»;
  3. про можливість спільної реалізації програм Міністра соціальної політики України Марини Лазебної «Допомога поруч» і «Рука допомоги».

28 жовтня 2021 року відбулося офіційне відкриття представницької філії IMTD-International у Дрогобицькій ТГ Львівської області.

https://fb.watch/alkTApBmom/

21 жовтня 2021 року голова Дрогобицької ТГ, старости сіл і депутати на черговій сесії прийняли рішення про вступ у статусі асоційованого колективного члена до СТ «IMTD-International», щоб взяти участь в Програмі «Оздоровлення економіки України» David Kartozia USA. Дана програма дає можливість залучити нові джерела наповнення місцевого бюджету через: створення нових робочих місць, підтримку місцевого підприємництва, розвиток інфраструктурного комунального бізнесу та кооперації.

7 жовтня 2021 року відбулося офіційне відкриття представницької філії IMTD-International у Веселівській ТГ Запорізької області.
https://fb.watch/aljGsgdNgA/

29 вересня 2021 року голова Веселівської ТГ, старости сіл і депутати на черговій сесії прийняли рішення про вступ у статусі асоційованого колективного члена до СТ «IMTD-International», щоб взяти участь в Програмі «Оздоровлення економіки України» David Kartozia USA.

 

Протягом вересня 2021 року Головний офіс IMTD-International зустрівся з головами і апаратом територіальних громад в Ізмаїлському районі Одеської області презентувавши Програму «Оздоровлення економіки України» David Kartozia USA. Також відбулася робоча зустріч з заступником голови Одеської обласної ради. СТ «IMTD-International» організувало зустріч з заступником голови Одеської обласної ради Олександром Урбанським і засновником Save a Life International (Збережи життя Інтернешнл) Надією Гординською в Одеській обласній раді. Save a Life International – неприбуткова пролайфова організація, яка підтримує вагітних жінок і дітей у кризових ситуаціях, підтримує тих, хто страждає від домашнього та іншого насильства, навчає молодь сексуальній грамотності і святості життя.

 
В рамках підготовки зустрічі з головою місії USAID в Україні, Представники «ІМТД-Інтернешнл»: Генеральний директор Роман Бендас і перший заступник Роман Казимірець 30 серпня 2021 року провели робочу зустріч з представниками Вишнівської сільської ради в рамках «Програми оздоровлення економіки України» – Davida Kartozia (USA). Спільно було розроблено проєкт бюджету філії СТ «ІМТД – інтернешнл» та заплановано навчальний тренінг для керівництва філії по питаннях її діяльності.
31 серпня у м. Луцьк було проведено навчальний тренінг щодо діяльності філії в громадах і обговорено «дорожні карти» Програми” за участі представників Вишнівської сільської ради та Головненської селищної ради.
В рамках підготовки зустрічі з головою місії USAID в Україні, Представники «ІМТД-Інтернешнл»: Генеральний директор Роман Бендас і перший заступник Роман Казимірець 30 серпня 2021 року провели робочу зустріч з представниками Вишнівської сільської ради в рамках «Програми оздоровлення економіки України» – Davida Kartozia (USA). Спільно було розроблено проєкт бюджету філії СТ «ІМТД – інтернешнл» та заплановано навчальний тренінг для керівництва філії по питаннях її діяльності.
31 серпня у м. Луцьк було проведено навчальний тренінг щодо діяльності філії в громадах і обговорено «дорожні карти» Програми” за участі представників Вишнівської сільської ради та Головненської селищної ради.

3 червня 2021 року у Головненській громаді обговорили питання дії представництв IMTD International на території ради.

      З метою залучення нових джерел наповнення місцевого бюджету через: створення нових робочих місць, підтримку місцевого підприємництва,  розвиток інфраструктурного комунального бізнесу та кооперації 3 червня в смт.Головне провели зустріч з  представниками організації IMTD International.

         Майже два роки в Україні діє організація IMTD International – потужне міжнародне кооперативне співтовариство, що об’єднує велику кількість фізичних та юридичних осіб, які зацікавлені у розвитку кооперативного руху, ділової активності, зміцненню виробничих потужностей, збільшенню товарообігу, налагодженні міжнародної співпраці та підвищенні економічного статусу своїх країн.
        За час існування IMTD International компанія, що заснована головним офісом IMTD USA у США, відкрила в Україні безліч відділів, які сьогодні успішно працюють. На черзі і наша громада. Саме з метою відкриття філій у громаді завітали до смт. Головне команда «ІМТD» в складі генерального директора Роман Бендаса, першого заступника Генерального директора, директора ТОВ «Ресурс» Романа Казмірця, виконавчої директорки IMTD International Ольги Боднар та координаторки IMTD International у Волинській області Вероніки Романович.

    Представники «ІМТD» зазначили, що Волинь буде пілотною областю по впровадженню Програми, Як зазначив Роман Бендас, представництва у громадах створюються для того, аби реалізовувати Програму «Оздоровлення економіки України», що розроблена командою проектного стратега-аналітика – Давида Картозія (США) і реалізується Інститутом багатовекторної дипломатії «IMTD» Institute For Multi-Track Diplomacy (США). «Оздоровлення економіки України» – це унікальний багатовекторний інструмент, який дозволяє: реалізувати бізнес-ідеї і бізнес-стартапи, підтримати працюючий бізнес, фермерство і виробництво, розширити товарні і ресурсні ринки, розвинути інфраструктурний бізнес територіальних громад, наповнити благодійні та соціальні фонди.

     Зокрема, в Україні до реалізації пропонуються різноманітні комплексні проєкти, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища, розвиток місцевого самоврядування та інфраструктурного бізнесу територіальних громад. Окрім того, за посередництвом філій будуть реалізовуватись окремі цільові програми, які стосуються гуманітарних, соціальних, екологічних, інфраструктурних, сільськогосподарських, виробничих та комерційних проектів.

       Також філії будуть займатися пошуком, залученням інвестицій, інших матеріальних ресурсів та технологій для розвитку територіальної громади, виробництва та підприємництва, брати участь у реалізації інших проектів, які діятимуть на території громади.

      Представник філії, за словами Романа Бендаса, матиме доступ до особистого кабінету та бази організації, бачитиме усі алгоритми дій та регуляцій, матиме доступ до гумнітарних вантажів та бізнесу, зможе координувати діяльність та контактувати з іншими учасниками товариства.
        Стосовно підприємців або ж людей, які захочуть вступити у товариство, то вони отримають можливість стати частиною єдиної системи, брати участь у колективній заявці на грант, гарантовано отримати ринок збуту свого продукту (найперше, Європи та США). Безумовною перевагою є й те, що споживче товариство має свою логістичну систему, вихід на митниці (термінали). Єдина вимога – продукт має відповідати стандартам та сертифікований (для цього у споживчого товариства є свій центр стандартизації).

Сподіваємось, що така співпраця згодом дасть позитивні результати та зуміє стати потужним інструментом в розвитку громади

Тижневий робочий тур селами Вишнівської териториальної громади і не тільки, команди СТ «Ай.Ем.Ті.Ді.-Інтернешнл» (офіційний представник Інституту багатовекторної дипломатії «IMTD» Institute for Multi-Track Diplomacy (USA) в рамках Програми «Оздоровлення економіки України», яка є є унікальним багатовекторним інструментом, який дозволяє: реалізувати «Бізнес-ідеї» і «Бізнес-стартапи», підтримати «Працюючий бізнес, фермерство і виробництво», розширити «Товарні і ресурсні ринки», розвинути «Інфраструктурний бізнес територіальних громад», наповнити благодійні та соціальні фонди.

Прямий ефір відкриття філії при Вишнівській ТГ у Волинській області. Частина 1

Прямий ефір відкриття філії при Вишнівській ТГ у Волинській області. Частина 2

ПРОГРАМА ОЗДОРОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ – це переконливий результат, більш ніж 17-річної практичної роботи, інтернаціональної команди професіоналів з «світовим ім’ям». Міжнародні експерти: юристи, економісти, фінансисти, маркетологи, соціологи, практикуючі банкіри і бізнесмени, вчені, дипломати, державні та громадські діячі – всіх цих людей об’єднав в єдину команду Давид Картозія (USA), автор і ініціатор програми «Оздоровлення економіки»

В рамках програми «Оздоровлення економіки України» відбулось відкриття першої філії «Ай.Ем.Ті.Ді.-Інтернешнл» при Дзвиняцькій територіальній громаді.
Мета самої програми – залучення нових джерел наповнення місцевого бюджету через: створення нових робочих місць, підтримку місцевого підприємництва, розвиток інфраструктурного комунального бізнесу та кооперації. Докладніше в сюжеті Мар’яни Джердж.

У Шацькій та Вишнівській громадах діятимуть представництва IMTD International

Майже два роки в Україні діє організація IMTD International – потужне міжнародне кооперативне співтовариство, що об’єднує велику кількість фізичних та юридичних осіб, які зацікавлені у розвитку кооперативного руху, ділової активності, зміцненню виробничих потужностей, збільшенню товарообігу, налагодженні міжнародної співпраці та підвищенні економічного статусу своїх країн.
За час існування IMTD International компанія, що заснована головним офісом IMTD USA у США, відкрила в Україні безліч відділів, які сьогодні успішно працюють. На черзі – Шацька та Вишнівська громади, які на своїх сесіях затвердили Меморандум про співпрацю з міжнародним кооперативним товариством.

Саме з метою відкриття філій у громадах 16 квітня завітали до Вишнева та Шацька команда «ІМТD» в складі генерального директора Роман Бендаса, першого заступника Генерального директора, директора ТОВ «Ресурс» Романа Казмірця, виконавчої директорки IMTD International Ольги Боднар та координаторки IMTD International у Волинській області Вероніки Романович.
Насиченою та пізнавальною зустріч була у Вишнівській громаді, участь в якій взяв Віктор Сущик, голова селищної ради, та Олена Пасаман, котра координуватиме взаємодію з «ІМТD» з Вишнівської громади. У Шацькій селищній раді з представниками IMTD-International зустрівся Сергій Карпук, голова громади, та працівники селищної ради.
На зустрічі у Вишневі представники «ІМТD» зазначили, що Волинь буде пілотною областю по впровадженню Програми, а Вишнівська сільська рада – одна з громад, яка стартує серед перших на Волині.
Як зазначив Роман Бендас, представництва у громадах створюються для того, аби реалізовувати Програму «Оздоровлення економіки України», що розроблена командою проектного стратега-аналітика – Давида Картозія (США) і реалізується Інститутом багатовекторної дипломатії «IMTD» Institute For Multi-Track Diplomacy (США). «Оздоровлення економіки України» – це унікальний багатовекторний інструмент, який дозволяє: реалізувати бізнес-ідеї і бізнес-стартапи, підтримати працюючий бізнес, фермерство і виробництво, розширити товарні і ресурсні ринки, розвинути інфраструктурний бізнес територіальних громад, наповнити благодійні та соціальні фонди.
Зокрема, в Україні до реалізації пропонуються різноманітні комплексні проєкти, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища, розвиток місцевого самоврядування та інфраструктурного бізнесу територіальних громад. Окрім того, за посередництвом філій будуть реалізовуватись окремі цільові програми, які стосуються гуманітарних, соціальних, екологічних, інфраструктурних, сільськогосподарських, виробничих та комерційних проектів. Також філії будуть займатися пошуком, залученням інвестицій, інших матеріальних ресурсів та технологій для розвитку територіальної громади, виробництва та підприємництва, брати участь у реалізації інших проектів, які діятимуть на території громади.
Представник філії, за словами Романа Бендаса, матиме доступ до особистого кабінету та бази організації, бачитиме усі алгоритми дій та регуляцій, матиме доступ до гумнітарних вантажів та бізнесу, зможе координувати діяльність та контактувати з іншими учасниками товариства.
Кожен, хто захоче стати учасником програми та членом Споживчого Товариства (незалежно від того, чи це громада, громадські організації чи підприємці), відповідно до законодавства про споживчі товариства мають сплатити вступний внесок (він є одноразовим). Для громади такий внесок становить 2 гривні з одного жителя. Ці кошти будуть спрямовані на діяльність філії у громаді.

Стосовно підприємців або ж людей, які захочуть вступити у товариство, то вони отримають можливість стати частиною єдиної системи, брати участь у колективній заявці на грант, гарантовано отримати ринок збуту свого продукту (найперше, Європи та США). Безумовною перевагою є й те, що споживче товариство має свою логістичну систему, вихід на митниці (термінали). Єдина вимога – продукт має відповідати стандартам та сертифікований (для цього у споживчого товариства є свій центр стандартизації).
Шацький підприємець Василь Деньсовець каже, що членом кооперативу став чи не з перших днів візиту представників товариства у Шацьк у 2019 році, бо дуже зацікавився цим проєктом. Він сподівається, що за допомогою організації зуміє розширити площі для вирощування лохини, створити нові робочі місця, а головне – знайде надійний та стабільний ринок збуту продукції. Має підприємець і проєкт для розвитку громади, який згодом буде пропонувати для реалізації.
-Ми йдемо в Європу, тому маємо вчитися працювати за іншими методами і формами. Нам потрібно вчитися працювати в нових економічних умовах, приймаючи нові правила ринку та його вимоги. Громади та бізнес не повинні втратити шанс отримати допомогу для свого розвитку. Мені імпонує ідея прозорості ведення бізнесу, сприяння у виході на нові ринки, – зазначив підприємець.
Для участі у Програмі сільські ради виступили у статусі Колективного асоційованого члена Споживчого Товариства «IMTD International», що є офіційним представником «IMTD» Institute For Multi-Track Diplomacy і реалізатором Програми в Україні. Співпраця з даною структурою буде здійснюватись через CRM систему шляхом щоденної взаємодії і поетапного впровадження Програми на території громади.

Окрім того, як розповів на зустрічах Роман Бендас, СТ «IMTD International» співпрацює з Міністерством соціальної політики України у соціальній сфері, зокрема у сфері розвитку соціально-економічної діяльності, соціальної допомоги та соціального захисту населення. Співпраця передбачає забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері розвитку соціально-економічної діяльності, соціальної допомоги та соціального захисту населення; сприянні надання міжнародної комплексної гуманітарної допомоги населенню України від неурядових миротворчих організацій та інших благодійних джерел. Тому громади також будуть обов’язково залучатися до участі у соціальних програмах.
Зрештою, голови обох громад сподіваються, що така співпраця згодом дасть позитивні результати та зуміє стати потужним інструментом в розвитку громад.
Віта Шепеля

У Шацькій та Вишнівській громадах діятимуть представництва IMTD International

Майже два роки в Україні діє організація IMTD International – потужне міжнародне кооперативне співтовариство, що об’єднує велику кількість фізичних та юридичних осіб, які зацікавлені у розвитку кооперативного руху, ділової активності, у зміцненні виробничих потужностей, збільшенні товарообігу, налагодженні міжнародної співпраці та підвищенні економічного статусу своїх країн.
За час існування IMTD International компанія, що заснована головним офісом IMTD USA у США, відкрила в Україні безліч відділів, які сьогодні успішно працюють. На черзі – Шацька та Вишнівська громади, які на своїх сесіях затвердили Меморандум про співпрацю з міжнародним кооперативним товариством.
Саме з метою відкриття філій у громадах 16 квітня завітали до Вишнева та Шацька представники команди «ІМТD» в складі генерального директора Роман Бендаса, першого заступника Генерального директора, директора ТОВ «Ресурс» Романа Казмірця, виконавчої директорки IMTD International Ольги Боднар та координаторки IMTD International у Волинській області Вероніки Романович.
Насиченою та пізнавальною зустріч була у Вишнівській громаді, участь в якій взяв Віктор Сущик, голова селищної ради, та Олена Пасаман, котра координуватиме взаємодію з «ІМТD» з Вишнівської громади. У Шацькій селищній раді з представниками IMTD-International зустрівся Сергій Карпук, голова громади, та працівники селищної ради.
На зустрічі у Вишневі представники «ІМТD» зазначили, що Волинь буде пілотною областю по впровадженню Програми, а Вишнівська громада – одна з тих, яка стартує серед перших на Волині…

Читайте продовження в газеті за 23 квітня

Найважливіше в командній роботі - не переконувати.

Найважливіше – донести правдиву інформацію.
Саме з таким підходом працювала команда ІМТД-Інтернешнл: Генеральний директор Роман Бендас, Перший заступник гендиректора, директор ТОВ Ресурса Роман Казимірець, Виконавчий директор, координатор в Тернопільській області Ольга Боднар, директор Наукового департаменту Світлана Судомир, в онлайн зв’язку були Давід Картозія, автор і керівник проєкта “Оздоровлення економіки України”, Ніно Кобалія, координатор ІМТД-Інтернешнл в Грузії, Андрій Гринішак, заступник голови Дзиняцької ТГ, керівник філії ІМТД-Інтернешнл при Дзвиняцькій ТГ, Івано-Франківська обл.,
в Білобожницькій ТГ, Чортківського р-ну, Тернопільської обл., на сесії якої було прийнято рішення про вступ даної ТГ колективним асоційованим членом до СТ ІМТД-Інтернешнл. ЗА-18, 2- утримались.

"Допомога поруч" Разом ми можемо все

Благодійна організація АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ “ФУД БЕНК” готується до співпраці з Міністерством соціальної політики
Ще жодна країна, яка розвивається і стрімко йде до своєї мети, не залишила свого громадянина без захисту. Саме тому Міністерство соціальної політики України створило проєкт, що носить назву “Допомога поруч”. Це інформаційна платформа, створена для того, аби надавати адресну допомогу людям, які особливо відчули на собі наслідки карантину.
Багато людей проживають самотньо, й часто їм немає від кого чекати допомоги. Люди похилого віку, особи з інвалідністю та неповні сім‘ї з дітьми до 14 років – вразлива ланка населення, яка потребує допомоги ближнього.
Відтак, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО IMTD – INTERNATIONAL – проєкт, що був створений Інститутом багатовекторної дипломатії IMTD (USA) та успішно запрацював на теренах України, – долучилося до інформаційної платформи “Допомога поруч” і представило окремий відділ, який відповідає за соціальну допомогу, – IMTD food Benk, підписавши меморандум про співпрацю з Міністерством соціальної політики України. СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО IMTD – INTERNATIONAL, аби допомогти людям, які під час карантину опинились у скрутних ситуаціях, буде залучати до допомоги підприємців, волонтерів, партнерів зі США та працювати над поширенням інформації.
“Немає якоїсь чужої біди. Не можна спокійно пити чай чи каву вранці, коли знаєш, що чиясь дитина не має чим поснідати. Неможливо йти щодня на роботу з усмішкою, коли розумієш, що хтось залишився без доходу. Разом ми можемо все! Спільно люди долають найважчі вершини. Адже на те ми й люди, аби допомогти піднятися тому, хто сам встати не може”, – заявив автор та ініціатор ідеї оздоровлення економіки – IMTD INTERNATIONAL – Давид Картозія.
Для забезпечення функціонування платформи створено “гарячу” телефонну лінію 0552 26-16-17, за якою можуть звернутися особи, які потребують допомоги у забезпеченні продуктами харчування, дезинфікуючими засобами тощо.

Інвестиційні проєкти

ЧЕКАЄМО КОЖНОГО, КОМУ ПОТРІБНА ДОПОМОГА
За час існування кооперативного товариства IMTD-Internatio¬nal компанія, що заснована головним офісом IMTD USA у США, відкрила в Україні безліч відділів, які сьогодні успішно працюють.
За час своєї роботи у компанії запрацював IT відділ, без якого на сьогоднішній день упоратися важко. У компанії створена своя юридична платформа, звернувшись куди кожен може отримати юридичну консультацію. Також запрацював рекламний відділ, який може створити рекламу з нуля, за бажанням замовника. У мовній школі можна підготуватися до іспитів, вивчити мову й отримати сертифікат, що засвідчує якісний рівень володіння мовою від всесвітньо відомого провайдера Cambridge English.
В організації працює будівельна компанія, в основу якої входять:
усунення проблеми нестачі житлового та виробничого простору членів кооперації за рахунок будівництва нових об’єктів або ремонту і модернізації вже існуючих;
організація процесу будівництва – заходи, які визначають чисельність та розстановку трудових і матеріальних ресурсів, а також їх використання протягом усього терміну будівництва;
підвищення якості зведених споруд за рахунок застосування сучасних технологій, техніки та висококваліфікованих кадрів;
залучення до процесу будівництва фахівців-практиків із відповідних сфер.
Також в організації створено МІЖНАРОДНУ ТРАНСПОРТНУ КОМПАНІЮ ІМТД-ІНТЕРНЕШНЛ ТРАНСПОРТ, що, у свою чергу, працює над роз¬витком транспортних напрямків товариства;
– забезпечує та супроводжує поставки транспортних засобів для членів товариства із країн-партнерів;
– проводить сертифікації транспортних засобів;
– створює торгові транспортні майданчики для автомобілів.
У компанії IMTD-International працює проєкт, який допомагає потребуючим, – IMTD-NTERNATIONAL “Фудбенк” – благодійна організація.
Організація рухається лише вперед та чекає кожного, кому потрібна допомога в перечислених питаннях, і тих, хто хоче реалізувати свою бізнес-ідею.

26 березня 2021

Команда IMTD Intenational дякує громадам Шаччини та Любомльщини за виявлене бажання співпрацювати в Програмі «Оздоровлення економіки України» та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Разом ми зможемо все!

 

21 березня 2021

Багатовекторна дипломатія

26 березня 2021

Дякуємо Вишнівській громаді! Команда IMTD Intenational в складі Генерального директора Романа Бендаса, координатора у Волинській області Вероніки Романович сподівається на подальшу плідну співпрацю в Програмі «Оздоровлення економіки України» за підтримки Інституту багатовекторної дипломатії «IMTD», автора проекту David Kartozia USA.

14 березня 2021

Багатовекторна дипломатія

07 березня 2021

Багатовекторна дипломатія

28 лютого 2021

Багатовекторна дипломатія

21 лютого 2021

Багатовекторна дипломатія

17 лютого 2021

Команда СТ ІМТД-Інтернешнл в складі Генерального директора Романа Бендаса, виконавчого директора СТ, координатора в Тернопільській області Ольги Боднар, директора Наукового департаменту Світлани Судомир, директора територіального відділення (Чортківський район) Оксани Петенко обговорили співпрацю з директором ТОВ “Редакцією газети “Бережанське Віче” Тетяною Будар і уклали договір на висвітлення діяльності Споживчого Товариства, яке реалізує програму “Оздоровлення економіки України” David Kartozia USA.

14 лютого 2021

Багатовекторна дипломатія

13 лютого 2021
 
Вітаємо!!! Керівника наукового відділу IMTD International із присвоєнням вченого звання професора!
Відповідно до наказу МОН України від 09. 02. 2021 р. № 157 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 09 лютого 2021 року» присвоєно вчене звання професора кафедри економіки підприємства Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут» доктору економічних наук, директору Наукового департаменту СТ IMTD International СУДОМИР.
Команда СТ IMTD International щиро вітає із присвоєнням вченого звання професора, бажає не переставати ставити перед собою великі життєві цілі і нехай кожен день Вашої сумлінної праці наближає до мети, зміцнить віру і надихає на здійснення найкращих задумів, що допоможе реалізувати фаховий потенціал на благо України!
З великою повагою, команда СТ IMTD International.

07 лютого 2021

Багатовекторна дипломатія

30 сiчня 2021

В Україні реалізується американська програма «Оздоровлення економіки України». Що це за програма, розмовляємо з керівницею Івано-Франківського регіонального представництва проєкту IMTD-INTERNATIONAL Вік­торією Рєзнік.

Посилання на першоджерело

26 сiчня 2021

У Бурштині відбулося засідання сьомої сесії. Провели його у режимі обмеженого доступу для громадян, з метою запобігання COVID-19. На порядку денному понад 90 питань. Також депутати розглянули проєкт-рішення «Про схвалення Меморандуму про співпрацю і партнерство в межах реалізації Програми «IMTD (USA) «Оздоровлення економіки України»». То, чи буде розвиватись бізнес в Бурштині – дивіться у сюжеті.

24 сiчня 2021

Багатовекторна дипломатія

19 сiчня 2021

Підписано меморандум про співпрацю з CS IMTD-INTERNATIONAL. В рамках реалізації проекту «Оздоровлення економіки України» між  Дзвиняцькою територіальною громадою  та Споживчим Товариством «Ай.Ем.Ті.Ді. – ІНТЕРНЕШНЛ» (CS IMTD-INTERNATIONAL) підписано МЕМОРАНДУМ про співпрацю та обговорено дорожню карту створення ФІЛІЇ  при нашій громаді.

Посилання на першоджерело

 

17 січня 2021

Багатовекторна дипломатія

15 січня 2021

Робоча зустріч Генерального директора Споживчого Товариства ІМТД-Інтернешнл Романа Бендаса та Першого заступника Міністра соціальної політики України Євгена Котика і радника Міністра соціальної політики України Олега Якимчука, на якій було підписано заключний протокол перед офіційним підписанням Меморандуму про співпрацю між Споживчим Товариством ІМТД-Інтернешнл і Міністерством соціальної політики України.
Процес йде…

29 грудня 2020

Робота у в межах реалізації Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України” «IMTD-International» у Волинському регіоні продовжується. Позапланова сесія в одній із найбільших громад – Камінь-Каширська ОТГ за участі керівника проекту у Волинській області Вероніки Романович, члена СТ Василя Пугача. Обговорення Меморандуму про співпрацю та партнерство шляхом відкриття філіалу, спільної Стратегії та плану дій розвитку інфраструктурного бізнесу, який сприятиме наповненню місцевих бюджетів через створення нових робочих місць, підтримка місцевого підприємництва.

28 грудня 2020

Команда Тернопільського регіонального відділення ІМТД-Інтернешнл в складі координатора Ольги Боднар, директора Територіального відділення (Чортківський район) Оксани Петенко і директора Територіального відділення (Тернопільський район) та директора наукового відділу СТ IMTD-International Svitlana Sudomir представила проект ”Оздоровлення Економiки України” Давид Картозія США на запрошення Чортківського ради, де були присутні 40 депутатів і 22 глав ОТГ і зацікавлених осіб в проекті. Інструменти ефективної діяльності Міжнародних представників ІМТД в ОТГ – Фудбанк, благодійної організації, через яку обговорюються благодійні заходи і ТОВ Ресурс, з якими створюються відділи, що працюють в ручному тестовому режимі, щоб донори могли побачити, як працює замкнутий цикл і як він розподіляється заробіток, як організація може витратити фінансування у вигляді грантів. СТ IMTD International готова передати всі розробки для UTC, щоб допомогти створити і розвивати бізнес.

27 грудня 2020

Багатовекторна дипломатія

24 грудня 2020
 
На завершення робочого тижня Презентації Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України”- с. Замшани, Забродівської громади у форматі живого спілкування з Командою IMTD
Висвітлення робочих візитів в газеті, на сайті районної газети «Ратнівщина»
 
24 грудня 2020
 
Третій, завершальний день робочого туру Команди IMTD в межах реалізації Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України” «IMTD-International».
Цей раз на запрошення керівництва Забродівської громади – сесія, прийняття Меморандуму про співпрацю і партнерство, спільну Стратегію і План дій, розвитку інфраструктурного бізнесу.

23 грудня 2020

Сесія Дубечненської громади за участі генерального директора ІMTD-Іnternational Романа Бендаса, керівника Волинського регіону Вероніки Романович, директора департаменту “Безпека та Захист” – обговорення меморандуму про співпрацю і партнерство, спільну Стратегію і План дій, розвитку інфраструктурного бізнесу громади.

23 грудня 2020
Другий день робочих зустрічей Команди IMTD, в межах реалізації Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України” «IMTD-International», в складі генерального директора Романа Бендаса, директора департаменту “Безпека та Захист” Бориса Шаповалова, керівника Волинського регіону Вероніки Романович.
Пропозиція про співпрацю і партнерство, спільної Стратегії і Плану дій, розвитку інфраструктурного бізнесу на території Вишнівської громади на сесії перед депутатами.
22 грудня 2020
 
Черговий меморандум в рамках проекту ”Оздоровлення економіки України”, автором і лідером якого є стратег-аналітик Давид Картозія. Сьогодні підписали угоду про співпрацю з Бурштинським міськрадою в особі мера міськради Андріешіна Василя. Сторону СТ IMTD Internationale представляли координатор Івано-Франківської області Вікторія Резник і директор Орест Захаров.

22 грудня 2020

Робоча зустріч-презентація Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України” в Старовижівській громаді.

22 грудня 2020

Сесія Дубечненської громади за участі генерального директора ІMTD Іnternational Романа Бендаса, керівника Волинського регіону Вероніки Романович, директора департаменту “Безпека та Захист” – обговорення меморандуму про співпрацю і партнерство, спільну Стратегію і План дій, розвитку інфраструктурного бізнесу громади.

22 грудня 2020
 
На завершення дня зустріч-презентація Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України” за участі команди ІMTD, прямого відео-включення з Вашингтону США автора проекту Давіда Картозія в Ратнівській громаді.
На зустрічі були присутні фізичні особи-підприємці, представники органів місцевого самоврядування, редактор місцевої газети «Ратнівщина»

22 грудня 2020

В межах реалізації Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України” сьогодні, 22 грудня 2020 року відбулося обговорення меморандуму про співпрацю і партнерство, спільну Стратегію і План дій розвитку інфраструктурного бізнесу на території Сереховичівської громади з IMTD.

12 грудня 2020

Збірна IMTD International на запрошення тренера відвідала спортивний клуб “Шогун”. Директор СТ IMTD International коротко розповіла про важливість всебічного розвитку підлітків для нашої країни для підростаючого покоління. Директор департаменту безпеки та охорони Борис Шаповалов проаналізував і відзначив високий рівень підготовки юнаків.

12 грудня 2020

Обговорення подальшої співпраці по реалізації проєкту «Оздоровлення економіки України» Давід Картозія команди IMTD International з представниками комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”. Головний лікар Тарас Мельник та медичний директор Оксана Дащенко поділилися своїм баченням співпраці у рамках проєкту.

12 грудня 2020

Обговорення співпраці Івано-Франківського національного медичного університету із СТ IMTD International у рамках проєкту “Оздоровлення економіки України”, автором і керівником якого є стратег- аналітик Давід Картозія. Зі сторони ІФНМУ в обговоренні взяли участь завідувач кафедри ОЕФ і ТЛ Федоровська Мар’яна та асистент кафедри ОЕФ і ТЛ Ярема Інна, а від команди IMTD International – генеральний директор Роман Бендас, Борис Шаповалов, Вікторія Рєзнік, Марія Волвенкова, Ольга Боднар, Олег Почигайло.

12 грудня 2020

Робоча група IMTD International на чолі з генеральним директором Романом Бендасом провела ознайомчу зустріч з головою Галицької ОТГ Олегом Кантором та заступниками Володимиром Олійником та Вікторією Дебенко по проекту “Оздоровлення економіки України” Давід Картозія, на яких обговорювалися питання вступу в кооператив та можливості співпраці. Зі сторони команди IMTD International в обговоренні також взяли участь Борис Шаповалов, Вікторія Рєзнік, Марія Волвенкова, Ольга Боднар, Олег Почигайло.

11 грудня 2020

В підрозділі спеціального призначення ГУП НП по Івано-Франківській області. Відбувся семінар з проблем виживання поліцейських в екстремальних умовах. Захід проведено Федерацією поліцейського хортингу України і СТ IMTD International в рамках проекту “Wellness of Economy of Ukraine”.

10 грудня 2020

Університетом Тернополя підписаний меморандум в особі ректора Андрія Крисоватого і СТ IMTD International в особі директора товариства – Романа Бендаса

Посилання на першоджерело

4 грудня 2020

Сюжет на TV Галичина в програмі “Вісті” про проєкт IMTD International , який активно реалізовується в Україні, автором і керівником якого є стратег-аналітик зі США Давід Картозія.

Посилання на сюжет

 

2 грудня 2020
 
Онлайн | TV-4 Новини Тернополя.
Відеосюжет про організацію IMTD International
 
 
 

Фрагмент інтерв’ю легендарного посла США в ООН Джона В. Макдональда, який заснував в 1992 році відомий і шанований у всьому світі Інститут багато векторної дипломатії (IMTD), інститут є ровесником нашої держави. Діяльність IMTD сприяє досягненню спільної мети – миру на планеті, зміцненню взаємозв’язку діяльності окремих особистостей, установ і спільнот для поліпшення життя людей.