044 333 7374 imtdint@gmail.com

Актуальні новини

28 лютого 2021

Багатовекторна дипломатія

21 лютого 2021

Багатовекторна дипломатія

17 лютого 2021

Команда СТ ІМТД-Інтернешнл в складі Генерального директора Романа Бендаса, виконавчого директора СТ, координатора в Тернопільській області Ольги Боднар, директора Наукового департаменту Світлани Судомир, директора територіального відділення (Чортківський район) Оксани Петенко обговорили співпрацю з директором ТОВ “Редакцією газети “Бережанське Віче” Тетяною Будар і уклали договір на висвітлення діяльності Споживчого Товариства, яке реалізує програму “Оздоровлення економіки України” David Kartozia USA.

14 лютого 2021

Багатовекторна дипломатія

13 лютого 2021
 
Вітаємо!!! Керівника наукового відділу IMTD International із присвоєнням вченого звання професора!
Відповідно до наказу МОН України від 09. 02. 2021 р. № 157 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 09 лютого 2021 року» присвоєно вчене звання професора кафедри економіки підприємства Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут» доктору економічних наук, директору Наукового департаменту СТ IMTD International СУДОМИР.
Команда СТ IMTD International щиро вітає із присвоєнням вченого звання професора, бажає не переставати ставити перед собою великі життєві цілі і нехай кожен день Вашої сумлінної праці наближає до мети, зміцнить віру і надихає на здійснення найкращих задумів, що допоможе реалізувати фаховий потенціал на благо України!
З великою повагою, команда СТ IMTD International.

07 лютого 2021

Багатовекторна дипломатія

30 сiчня 2021

В Україні реалізується американська програма «Оздоровлення економіки України». Що це за програма, розмовляємо з керівницею Івано-Франківського регіонального представництва проєкту IMTD-INTERNATIONAL Вік­торією Рєзнік.

Посилання на першоджерело

26 сiчня 2021

У Бурштині відбулося засідання сьомої сесії. Провели його у режимі обмеженого доступу для громадян, з метою запобігання COVID-19. На порядку денному понад 90 питань. Також депутати розглянули проєкт-рішення «Про схвалення Меморандуму про співпрацю і партнерство в межах реалізації Програми «IMTD (USA) «Оздоровлення економіки України»». То, чи буде розвиватись бізнес в Бурштині – дивіться у сюжеті.

24 сiчня 2021

Багатовекторна дипломатія

19 сiчня 2021

Підписано меморандум про співпрацю з CS IMTD-INTERNATIONAL. В рамках реалізації проекту «Оздоровлення економіки України» між  Дзвиняцькою територіальною громадою  та Споживчим Товариством «Ай.Ем.Ті.Ді. – ІНТЕРНЕШНЛ» (CS IMTD-INTERNATIONAL) підписано МЕМОРАНДУМ про співпрацю та обговорено дорожню карту створення ФІЛІЇ  при нашій громаді.

Посилання на першоджерело

 

17 січня 2021

Багатовекторна дипломатія

15 січня 2021

Робоча зустріч Генерального директора Споживчого Товариства ІМТД-Інтернешнл Романа Бендаса та Першого заступника Міністра соціальної політики України Євгена Котика і радника Міністра соціальної політики України Олега Якимчука, на якій було підписано заключний протокол перед офіційним підписанням Меморандуму про співпрацю між Споживчим Товариством ІМТД-Інтернешнл і Міністерством соціальної політики України.
Процес йде…

29 грудня 2020

Робота у в межах реалізації Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України” «IMTD-International» у Волинському регіоні продовжується. Позапланова сесія в одній із найбільших громад – Камінь-Каширська ОТГ за участі керівника проекту у Волинській області Вероніки Романович, члена СТ Василя Пугача. Обговорення Меморандуму про співпрацю та партнерство шляхом відкриття філіалу, спільної Стратегії та плану дій розвитку інфраструктурного бізнесу, який сприятиме наповненню місцевих бюджетів через створення нових робочих місць, підтримка місцевого підприємництва.

28 грудня 2020

Команда Тернопільського регіонального відділення ІМТД-Інтернешнл в складі координатора Ольги Боднар, директора Територіального відділення (Чортківський район) Оксани Петенко і директора Територіального відділення (Тернопільський район) та директора наукового відділу СТ IMTD-International Svitlana Sudomir представила проект ”Оздоровлення Економiки України” Давид Картозія США на запрошення Чортківського ради, де були присутні 40 депутатів і 22 глав ОТГ і зацікавлених осіб в проекті. Інструменти ефективної діяльності Міжнародних представників ІМТД в ОТГ – Фудбанк, благодійної організації, через яку обговорюються благодійні заходи і ТОВ Ресурс, з якими створюються відділи, що працюють в ручному тестовому режимі, щоб донори могли побачити, як працює замкнутий цикл і як він розподіляється заробіток, як організація може витратити фінансування у вигляді грантів. СТ IMTD International готова передати всі розробки для UTC, щоб допомогти створити і розвивати бізнес.

27 грудня 2020

Багатовекторна дипломатія

24 грудня 2020
 
На завершення робочого тижня Презентації Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України”- с. Замшани, Забродівської громади у форматі живого спілкування з Командою IMTD
Висвітлення робочих візитів в газеті, на сайті районної газети «Ратнівщина»
 
24 грудня 2020
 
Третій, завершальний день робочого туру Команди IMTD в межах реалізації Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України” «IMTD-International».
Цей раз на запрошення керівництва Забродівської громади – сесія, прийняття Меморандуму про співпрацю і партнерство, спільну Стратегію і План дій, розвитку інфраструктурного бізнесу.

23 грудня 2020

Сесія Дубечненської громади за участі генерального директора ІMTD-Іnternational Романа Бендаса, керівника Волинського регіону Вероніки Романович, директора департаменту “Безпека та Захист” – обговорення меморандуму про співпрацю і партнерство, спільну Стратегію і План дій, розвитку інфраструктурного бізнесу громади.

23 грудня 2020
Другий день робочих зустрічей Команди IMTD, в межах реалізації Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України” «IMTD-International», в складі генерального директора Романа Бендаса, директора департаменту “Безпека та Захист” Бориса Шаповалова, керівника Волинського регіону Вероніки Романович.
Пропозиція про співпрацю і партнерство, спільної Стратегії і Плану дій, розвитку інфраструктурного бізнесу на території Вишнівської громади на сесії перед депутатами.
22 грудня 2020
 
Черговий меморандум в рамках проекту ”Оздоровлення економіки України”, автором і лідером якого є стратег-аналітик Давид Картозія. Сьогодні підписали угоду про співпрацю з Бурштинським міськрадою в особі мера міськради Андріешіна Василя. Сторону СТ IMTD Internationale представляли координатор Івано-Франківської області Вікторія Резник і директор Орест Захаров.

22 грудня 2020

Робоча зустріч-презентація Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України” в Старовижівській громаді.

22 грудня 2020

Сесія Дубечненської громади за участі генерального директора ІMTD Іnternational Романа Бендаса, керівника Волинського регіону Вероніки Романович, директора департаменту “Безпека та Захист” – обговорення меморандуму про співпрацю і партнерство, спільну Стратегію і План дій, розвитку інфраструктурного бізнесу громади.

22 грудня 2020
 
На завершення дня зустріч-презентація Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України” за участі команди ІMTD, прямого відео-включення з Вашингтону США автора проекту Давіда Картозія в Ратнівській громаді.
На зустрічі були присутні фізичні особи-підприємці, представники органів місцевого самоврядування, редактор місцевої газети «Ратнівщина»

22 грудня 2020

В межах реалізації Програми «IMTD» (USA) “Оздоровлення економіки України” сьогодні, 22 грудня 2020 року відбулося обговорення меморандуму про співпрацю і партнерство, спільну Стратегію і План дій розвитку інфраструктурного бізнесу на території Сереховичівської громади з IMTD.

12 грудня 2020

Збірна IMTD International на запрошення тренера відвідала спортивний клуб “Шогун”. Директор СТ IMTD International коротко розповіла про важливість всебічного розвитку підлітків для нашої країни для підростаючого покоління. Директор департаменту безпеки та охорони Борис Шаповалов проаналізував і відзначив високий рівень підготовки юнаків.

12 грудня 2020

Обговорення подальшої співпраці по реалізації проєкту «Оздоровлення економіки України» Давід Картозія команди IMTD International з представниками комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”. Головний лікар Тарас Мельник та медичний директор Оксана Дащенко поділилися своїм баченням співпраці у рамках проєкту.

12 грудня 2020

Обговорення співпраці Івано-Франківського національного медичного університету із СТ IMTD International у рамках проєкту “Оздоровлення економіки України”, автором і керівником якого є стратег- аналітик Давід Картозія. Зі сторони ІФНМУ в обговоренні взяли участь завідувач кафедри ОЕФ і ТЛ Федоровська Мар’яна та асистент кафедри ОЕФ і ТЛ Ярема Інна, а від команди IMTD International – генеральний директор Роман Бендас, Борис Шаповалов, Вікторія Рєзнік, Марія Волвенкова, Ольга Боднар, Олег Почигайло.

12 грудня 2020

Робоча група IMTD International на чолі з генеральним директором Романом Бендасом провела ознайомчу зустріч з головою Галицької ОТГ Олегом Кантором та заступниками Володимиром Олійником та Вікторією Дебенко по проекту “Оздоровлення економіки України” Давід Картозія, на яких обговорювалися питання вступу в кооператив та можливості співпраці. Зі сторони команди IMTD International в обговоренні також взяли участь Борис Шаповалов, Вікторія Рєзнік, Марія Волвенкова, Ольга Боднар, Олег Почигайло.

11 грудня 2020

В підрозділі спеціального призначення ГУП НП по Івано-Франківській області. Відбувся семінар з проблем виживання поліцейських в екстремальних умовах. Захід проведено Федерацією поліцейського хортингу України і СТ IMTD International в рамках проекту “Wellness of Economy of Ukraine”.

10 грудня 2020

Університетом Тернополя підписаний меморандум в особі ректора Андрія Крисоватого і СТ IMTD International в особі директора товариства – Романа Бендаса

Посилання на першоджерело

4 грудня 2020

Сюжет на TV Галичина в програмі “Вісті” про проєкт IMTD International , який активно реалізовується в Україні, автором і керівником якого є стратег-аналітик зі США Давід Картозія.

Посилання на сюжет

 

2 грудня 2020
 
Онлайн | TV-4 Новини Тернополя.
Відеосюжет про організацію IMTD International
 
 
 

Фрагмент інтерв’ю легендарного посла США в ООН Джона В. Макдональда, який заснував в 1992 році відомий і шанований у всьому світі Інститут багато векторної дипломатії (IMTD), інститут є ровесником нашої держави. Діяльність IMTD сприяє досягненню спільної мети – миру на планеті, зміцненню взаємозв’язку діяльності окремих особистостей, установ і спільнот для поліпшення життя людей.