044 333 7374 imtdint@gmail.com

ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ “IMTD – WORLD TRAVEL” створена і працює, як структурний підрозділ ТОВ АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ “РЕСУРС”, що входить до групи компаній СТ “АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ”.

Враховуючи те, що “АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ” має розгалужену мережу партнерських організацій, а  ТРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ “IMTD – WORLD TRAVEL” має власне представництво на території Грузії — саме ця країна стала для нас першим і пріоритетним напрямком туристичної діяльності.

ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ “IMTD – WORLD TRAVEL” пропонує: групові, сімейні та індивідуальні оздоровчі, відпочинкові, навчальні та бізнес-тури до сонячної Грузії.

Головною перевагою є те, що користуючись послугами нашої Агенції, прибувши до Грузії, чи будь якої іншої країни, ви не залишитесь сам на сам з організаційними, комунікаційними, юридично-правовими та будь-якими іншими питаннями. Починаючи з зустрічі Вас у Аеропорту Грузії і аж до Вашої посадки на зворотній рейс до України, наші представники нададуть Вам будь-яку необхідну допомогу і зроблять Ваше перебування у Грузії максимально комфортним та безпечним.

Ми пропонуємо повний комплекс сервісів та послуг від “ЕКОНОМ” до “БІЗНЕС” та “VIP” класу спеціально для Вас:

  • бронювання авіаквитків, готелів, апартаментів;
  • трансфер, сервіс-супровід та охорона по території Грузії (при необхідності);
  • вибір екскурсійних маршрутів та мандрівок;
  • оздоровчі та лікувальні послуги;
  • культурна програма, дозвілля та розваги;
  • організація бізнес-зустрічей, презентацій, виставок, семінарів, фестивалів та ін.

Мандруючи Світом, ми не тільки знайомимось з історією, культурою та звичаями народів із різних країн, а і намагаємося якомога більше розповісти про нашу країну. За для того, щоб люди більше знали про гостинну, працелюбну, талановиту – чудову Україну!

Директор “IMTD – WORLD TRAVEL” Наталі Лєскова