fbpx

Реєстрація та отримання легалізації

I.M.T.D. — INTERNATIONAL

Для того, щоб стати асоційованим членом СТ«АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ» та учасником Міжнародних Цільових Програм “Оздоровлення економіки України” претендент на отримання фінансово-технічної допомоги має виконати дві дії:

1. Подати відповідну заяву на вступ до СТ «АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ». Для цього потрібно заповнити форму нижче відповідно до Вашого статусу (фізична особа / юридична особа).

2. Cплатити «Вступний внесок за членство», відповідно до Вашого статусу (фізична особа / юридична особа), у гривневому еквіваленті за курсом НБУ на день оплати. Реквізити центральної філії вказані в відео-інструкції. Також Ви можете сплатити по реквізитам регіональної філії (для отримання реквізитів зверніться до представників філій). В призначенні платежу ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть:
«Вступний внесок за членство, поручитель Прізвище Ім’я Побатькові, Ваше Прізвище Ім’я Побатькові».

Відео-інструкція по оплаті через мобільний додаток «Приват24»

Тільки після отримання від Вас заяви на вступ та отримання коштів(з вірним призначенням платежу) на наш рахунок ми призначимо Вам статус «Легалізований».

Заява для фізичних осіб

Згода на обробку персональних даних

Подаючи заяву на вступ, асоційованим членом, до СТ “АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ” я

8 + 13 =

Заява для юридичних осіб

Подаючи заяву на вступ, асоційованим членом, до СТ “АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ” я

Згода на обробку персональних даних

3 + 14 =

Увага! Лише «ЛЕГАЛІЗОВАНІ» члени СТ«АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ» мають право на підготовку та подання бізнес-проекту, отримання «базових» консультацій щодо вимог, правил написання бізнес-проекту та послідовності наступних дій і термінів їх виконання.