fbpx

 

Умови участі
у Першому всеукраїнському конгресі учасників
програми оздоровлення економіки України

«РАЗОМ — МИ МОЖЕМО ВСЕ!»

Шановні Члени Споживчого Товариства “АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ”!

          Інформація про проведення 24 серпня 2019 року, в місті Києві, Першого всеукраїнського конгресу учасників програми оздоровлення економіки України «РАЗОМ — МИ МОЖЕМО ВСЕ!», викликала великий позитивний резонанс в Українському суспільстві.

          Крім Членів СТ, взяти участь у роботі Конгресу виявили бажання багато державних, муніципальних та самоврядних структур України, професійні, експертні, громадські та міжнародні організації. Також на Конгресі очікується велика кількість представників ЗМІ та іноземних гостей та партнерських організацій.

          Виходячи з цього та з обмеженої кількості місць у приміщенні проведення Конгресу — Правління СТ “АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ” нагадує, що Члени СТ, які мають зацікавленість взяти участь у роботі Конгресу надають свої попередні “Заявки на участь” через директорів територіальних філій до 14 серпня 2019 року, для подальшого розгляду на спільному засіданні Міжнародного Оргкомітету Конгресу та Правління СТ, яке відбудеться 15 серпня 2019 року.

         Після затвердження остаточних списків “Учасників” Першого всеукраїнського конгресу учасників програми оздоровлення економіки України «РАЗОМ — МИ МОЖЕМО ВСЕ!» “Затверджені” учасники Конгресу до 18 серпня 2019 року отримають “Офіційне Запрошення” на участь у роботі Конгресу.

         Сторонні організації (що не є Членами СТ) зацікавленні взяти участь у роботі Конгресу надсилають Заявку (у довільній формі) на офіційну адресу СТ “АЙ.ЕМ.ТІ.ДІ.-ІНТЕРНЕШНЛ” imtdint@gmail.com, з позначкою у темі листа “КОНГРЕС” до 14 серпня 2019 року, для подальшого розгляду Вашої Заяви та повідомлення, від Оргкомітету, про можливість участі у Конгресі.