fbpx

Події та конференції

1

2

Зустріч з головою Житомирської ОДАВіталій Бунечко зустрівся із Оксаною Білозір, яка презентувала міжнародну програму «Оздоровлення економіки України»

Підсумкова зустріч у Житомирі. За "Круглим столом" зібралися представники, місцевої влади, координатори IMTD International Житомирської області, громадських організацій та ЗМІ.

Цього разу більше говорили про практичні кейси Програми «Оздоровлення економіки України».
Зокрема й про те, чому міжнародний провайдер, головний офіс якого знаходиться у Вашингтоні, готовий піднімати малий та середній бізнес України, починаючи фінансування з 20 тис доларів.
Вітчизняні бізнесмени, які мають міжнародний досвід, добре знають, що у світі існує справжня філософія соціальної відповідальності.

Тому наразі на відповідних благодійних фондах накопичилося понад 400 млрд доларів. Це загальна цифра. У України, а також у Молдови та Грузії є можливість освоїти 6.6 млрд доларів.

Тут треба зауважити, що ці донорські кошти не на проїдання, а на розвиток!

IMTD готова супроводжувати бізнес-ідею будь-якого українця, який готовий займатися бізнесом чесно та прозоро.

Гранти фінансуються частково грошима у вигляді заробітних плат, а в основному матеріально — технічним забезпеченням, ресурсами та технологіями. Для розвитку існуючого бізнесу, будь якого рівня, програма передбачає низку фінансових інструментів таких як: інвестори та інвестиції, лізингові програми, дешеві кредити.

Важливо знати, що експерти супроводжують та повністю консультують бізнесмена. Процес починається з моніторінгу рентабельністі ідеї. Далі супроводжують ведення документації, навчають починаючу ділову людину, на пільгових умовах купують технічне обладнання і за бажанням бізнесмена, реалізовує товар, у тому числі на міжнародних ринках.

Головна умова IMTD International — відкрита, прозора та активна позиція щодо ведення бізнесу.

Друзі та колеги, інформую вас, що є перший результат взаємодії IMTD International — Оздоровлення економіки України -з ОТГ Білої Криниці!
Ми започаткували процедуру взаємодії програми «Оздоровлення економіки України» з ОТГ, яка передбачає створення робочої групи/оргкрмітету, що затверджується рішенням сесії селищної ради.
Місцеві депутати, громадські організації та решта активних представників місцевої громади, котрі присутні на засіданні, готові розвиватися й тим самим розвивати свою громаду.
17-ти річний проект розробника Давіда Картозія та керівника проекту Романа Бендоса нарешті в Україні.

Від ідеї до практичного результату, прозоро та зрозуміло — так працює нова американська грантова програма @IMTD International «Оздоровлення економіки України».

Приємно вражена активною позицією Білокриницької сільської голови Тетяни Гончарук. Реформа децентралізації ще не завершена, а вона робить максимум для свого рідного селища:новий дом культури, який оснащено відповідно до сучасних потреб. Багато не говоритиму, дивіться самі. (Оксана Білозір 27.09.2019)

Публічне звернення до президента України від IMTD International 

Дуже важлива інформиція для членів IMTD international

Перший всеукраїнський конгрес IMTD international 24/08/2019 в м. Київ

Це варто побачити!!! 7 серпня на парламентському телеканалі «Rada TV»

Вручення Оксані Білозір Сертифікату   офіційного посла бренду Прграми «Оздоровлення економики України»

Зустріч та презентація IMTD International у Камень-Каширськом 26/06/2019 

Зустріч та презентація IMTD International у НУДФСУ в м. Київ

Репортаж. Зустріч та презентація IMTD International у Луцьку 

Зустріч та презентація IMTD International 18/05/2019 м. Одеса

Запрошення на навчання м. Бердянськ          

Зустріч та презентація IMTD International 13/04/2019 в м. Никополь

Репортаж. Допомога бізнесу в отриманні грантів від IMTD international

Зустріч та презентація IMTD International 23/03/19 в м. Чернігів

Зустріч та презентація IMTD International 16/03/19 в м. Харків

Зустріч та презентація IMTD International 02/03/19 в м. Мукачево

Пресконференція та конференція IMTD International 16/02/19 в м. Дніпро

Пресконференция(Информатор) IMTD International в г. Днепр

В предверии конференции IMTD International 16 февраля в городе Днепр состоялась пресконференция ИНФОРМАТОР с командой IMTD International.Также Вы можете быть в курсе всех событий происходящих в IMTD international через наш ИНФО-канал IMTD int. в Вайбере по ссылке: https://invite.viber.com/?g2=AQAEZHHXF7o%2FdkniKgOZwy0lQbFQb4KiPdlXDtSc%2Fj0Ds5MXCWP93DM244szE%2BVV

Опубліковано IMTD International Пʼятниця, 15 лютого 2019 р.

1 всеукраїнський з’їзд IMTD International 26/01/19 в м. Рівному